נעים להכיר

נעים להכיר.

אני מאוד אוהבת לצלם, אבל רק מה שאני אוהבת 🙂

את צילום העיצוב והאדריכלות למדתי ממש לבד. יצרתי סגנון משלי. 

מאז  התיכון אני מצלמת. אך העיסוק בצילום התחזק בשנים הרבות שבהן גרנו בהודו (8 שנים סה"כ) במסגרת שתי שליחויות של בעלי אלי.

הודו הייתה לי מרתקת מכל בחינה, ובוודאי כצלמת. המצלמה הייתה מחוברת אליי בכל יציאה מהבית לבית ספר או לטיול.

במהלך החיים בהודו, השתתפתי בקורסים ובסדנאות צילום והייתי חברה בקבוצת צלמות מכל העולם. 

בנוסף לצילומי הרחוב הרבים שעשיתי בהודו, מצאתי עניין בעיצוב ובצילומי עיצוב מקומי. אדריכלות ועיצוב ריתקו אותי תמיד. בכל בית שגרנו, השקעתי רבות בעיצוב הבית, צללתי לתוך ספרי העיצוב ונהניתי להתבונן בצילומי עיצוב פנים – קיבלתי מהם המון השראה.  וכך החיבור בין שני התחומים- הצילום והעיצוב קרה אצלי די בטבעיות אבל רק אחרי "בשלות", שליטה והבנה בתחום הצילום. 

כשחזרנו ארצה, השתתפתי בקורסי צילום בתחומים שונים. תאורה, אופנה, נוף ואף צילמתי באירועים. לאט לאט הבנתי מה אני הכי אוהבת לצלם- עבודות עיצוב. כך הצטמצמתי והתמקדתי במה שאני עוסקת בשנים האחרונות – צילום אדריכלות, עיצובי פנים, אוכל, וצילום עיצוב בכלל.

צילום האדריכלות שונה מכל תחום צילום שהכרתי. הוא מאתגר ודורש דיוק, סבלנות ומסירות. 

יש לי אהבה גדולה ליצירת קומפוזיציות מעניינות וניסיון רב בהכנות לצילומים, מה שנקרא סטיילינג לצילומים.  אני רואה בהכנות האלה ובמעורבות שלי, חלק בלתי נפרד מהצילום שלי- כמעט ולא קורה שאני מגיעה לבית ורק מצלמת. חשוב לי להתבונן ולהציע איך להפיק את המיטב מהיום צילום. (יכולה לשתף שקרה לא פעם שהגעתי לבית וצילמתי לבד – כשהמעצבת כבר מכירה וסומכת עליי שאעשה את השינויים הנדרשים לצילום מדויק). 

באופי הצילום שלי אני לא מתעדת מה שיש, אני יוצרת חוויה.  

בחירת קומפוזיציה מחמיאה, בפרספקטיבה נכונה, בזווית הנכונה, בבחירת האור המתאים, ובשילוב עבודת העריכה הסופית שלי. כל אלה מהווים את מהות הסגנון שלי בצילום. 

הצילום מבחינתי אמור בסופו של תהליך ליצור  חוויה אסתטית נעימה לעין, ליצור סיפור. להפיח חיים בחלל שמצטלם. 

רוב הפרויקטים שצילמתי למעצבות, פורסמו באתרי עיצוב שונים בדפוס ובדיגיטל ומשמשים חומר שיווקי נהדר לפרסום תיק העבודות של המעצב.ת או האדריכל.ית. 

אשמח להכיר גם אותך ואת עיצובייך, ללוות ולהעביר את חווית העיצוב שלך בצילומים מקצועיים.